Компанія Aston Martin привезла на автосалон у Женеву новий концепт – Lagonda Vision. Він передбачає серійну модель, яку творці без зайвої скромності називають «першим преміальним електрокаром у світі».

aston-martin-lagonda-vision-front

На думку Aston Martin, такі автомобілі як Tesla не можуть вважатися преміальними через занадто демократичну обробку салонів. Тому компанія має намір зробити власний представницький автомобіль з електроприводом. Lagonda Vision показує, яким він повинен стати.

За словами інженерів, електропривод ідеально підходить для машин, в яких пасажири важливіші за водія. Річ у тому, що компонування електрокарів дозволяє сховати усю технічну начинку під підлогою. «Усе, що вище за підлогу, було в нашому розпорядженні», – пояснюють дизайнери інтер’єру.

aston-martin-lagonda-vision-interior

Одним із запрошених фахівців став знаменитий дизайнер меблів віконт Девід Лінлі – племінник королеви Великої Британії Єлизавети II, син її сестри, принцеси Маргарет.

Про те, що приховано під підлогою салону, в компанії говорять значно менше. З технічних характеристик вказаний лише один показник – 640 км. Це запас ходу на одному заряді, який забезпечують твердотілі акумулятори.

Aston Martin вже не вперше говорить про намір випустити електричний седан. Серійне (а швидше, дрібносерійне) виробництво цієї машини повинне розпочатися у 2021 році.

aston-martin-lagonda-vision-concept-interior