Минулого місяця марка Polestar, що належить групі Volvo Cars на своєму заводі в Китаї почала випуск електричного фастбека Polestar 2, і вже незабаром новинка з’явиться у продажу в Європі. Напередодні її виходу на ринок виробник розповів подробиці щодо захищеності даного авто.

Творці електромобіля Polestar 2 подбали про максимальну безпеки водія та пасажирів, завдяки тому, що передбачили численні функції і технології забезпечення безпеки, а також захист батареї від пошкоджень у разі аварії.

Під час зіткнень електромобілів ймовірність загоряння батареї дуже висока, і по суті – це головна небезпека такого транспорту. Тому розробники бренду електромобілів Polestar подбали про те, щоб звести до мінімуму можливість порушення цілісності акумуляторів. Для цього був передбачений алюмінієвий корпус батареї, а також функція автоматичного від’єднання джерела живлення від іншої частини автомобіля під час ДТП.

Окрім того, приємним бонусом для водіїв і пасажирів є те, що така конструкція дозволила знизити шум і вібрацію. Таким чином, Polestar 2 вийшов одночасно безпечним і більш комфортним.

Для захисту пасажирів на випадок аварії в передній частині електромобіля з боків встановлений алюмінієвий блок SPOC (Severe Partial Offset Crash). У разі лобового зіткнення блок SPOC зводить до мінімуму ймовірність того, що будь-яка з частин кузова автомобіля потрапить до салону. Це повинно захистити як пасажирів, так і знову ж батарею. На передніх сидіннях крім стандартних фронтальних передбачені бічні подушки безпеки для додаткового захисту пасажирів.

Нарешті, електромобіль Polestar 2 має новітню вдосконалену систему допомоги водієві Volvo Cars – Pilot Assist, яка допомагає у керуванні та забезпеченні безпечної дистанції перед транспортним засобом, що рухається попереду. Крім того, Polestar 2 отримав нову функцію, яка дозволяє системі при підтримці GPS забезпечувати прискорення в залежності від положення автомобіля.