Електричний седан (але якщо зовсім правильно – фастбек) Polestar 2 від Volvo Cars готується до виходу нам європейський ринок. Автомобіль надійде у виробництво на початку наступного року, а його постачання розпочнуться влітку. При цьому замовлення можна здійснити вже зараз (в режимі онлайн).

Новий електрокар шведський виробник оцінив менше, ніж у 60 000 євро. Так, у Німеччині новинка коштує від 58 800 євро, а, наприклад, в Бельгії купити Polestar 2 можна буде мінімум за 59 800 євро. Щоправда, пізніше Polestar 2 отримає більш доступні версії, які коштуватимуть приблизно від 38 000 євро. Наразі  мова йде про топову версію Launch Edition.

Polestar 2

За такі гроші Polestar пропанує гарно оснащений електрокар. Комплектація включатиме пакети Pilot и Plus, Pilot Assist, панорамний дах, просунуту інформаційно-розважальну систем на базі Android Automotive OS «з найкращими цифровими рішеннями Google Assistant, Google Maps и Google Play Store», а також аудіосистему преміум-класу Harman Kardon. Крім того, Polestar 2 Launch Edition, одразу йде з пакетом Performance Pack, до якого входять модифіковані амортизатори Ohlins, високопродуктивні гальма Brembo, 20-дюймові колеса та ряд дизайнерських акцентів.

Polestar 2

Що стосується технічних характеристик, Polestar 2 оснащується двома моторами, які в сукупності видають 402 к.с. при 660 Нм, та 78-кіловат-годинною батареєю. Розгін до «сотні» займає менше 5 секунд, запас ходу на одному заряді – 500 км за циклом WLTP або ж 440 км за циклом EPA (останній – більш реалістичний).

«Ми спостерігаємо дуже великий інтерес до Polestar 2 з моменту його дебюту  на початку цього року. Тепер ми називаємо на нього європейські ціни і тим самим показуємо видатну цінність, яку представляє цей автомобіль з високими технічними характеристиками», – так прокоментував подію генеральний директор Polestar Томас Інгенлат.