Шведська компанія Polestar, яка належить Volvo Cars, представила новий концептуальний седан – Precept, що демонструє еволюціонує дизайнерський мову і технологічні цілі бренду.

Як можна помітити, концепт не має звичної радіаторів решітки в стилі Volvo. Фронтальна частина отримала камеру і два радарних датчика, а нагорі, над лобовим склом, помітний блок лідару, що використовується електронними асистентами. Над передньою панеллю розташовується проріз, яка притискає до кузова повітряний потік і розганяє його для зниження аеродинамічного опору. На кормі з вітром борються горизонтальне лезо і два вертикальних крила. Замість бічних дзеркал Precept використовує камери.

Інтер’єр Precept створювався з використанням екологічних матеріалів – наприклад, перероблених пластикових пляшок і рибальських сіток.Такий набір матеріалів, на думку Polestar, повинен визначати «нову розкіш преміум-класу». У салоні концепту є, зокрема, 12,5-дюймовий дисплей для водія і вертикальний 15-дюймовий центральний сенсорний екран, при цьому машина використовує Android-інтерфейс «нового покоління» – зокрема, з поліпшеним голосовим управлінням Google Assistant.

Polestar Precept використовує електричну силову установку; подробиці про неї, проте, компанія поки не розкрила. Концепт має дебютувати на Женевському автосалоні в березні поточного року.

Зараз у Polestar є дві серійні моделі – гібрид Polestar 1 та електромобіль Polestar 2.