Ось уже як кілька років окремі поліцейські департаменти США закуповують електромобілі. Поки йдеться про поодинокі випадки, тобто на федеральному рівні досі експлуатуються бензинові машини. Але чи має сенс купівля електромобіля з  точки зору фінансів або це тільки данина моді? Пошуком відповіді на це питання зайнялися в поліцейському управлінні Барджерсвілл, штат Індіана. Там купили Tesla Model 3 у серпні 2019 року. Тепер витрати на неї порівняли з попередником – Dodge Charger.

Виявилася, що за 12 місяців економія від експлуатації Model 3 у порівнянні з Charger становить $6755. В основному це пов’язано з нульовими витратами за регулярне техобслуговування електромобіля та економією на пальному.

Водночас не на користь електрокара Тесла була його ціна: за «трійку» заплатили $41 945, а от Dodge Charger коштував $33 612. Але слід визнати, що різниця у $8333 була майже знівельована за рік, тому через  декілька місяців експлуатації електромобіль вирветься вперед за загальними витратами.

Щоденно поліцейські Барджерсвілла проїжджають максимум 200 км, тому запасу ходу у 376 км їхньої Tesla Model 3 Standard Range Plus цілком достатньо для виконання службових завдань.

У підсумку поліцейські прийшли до висновку, що тримати в автопарку вигідніше електромобілі.