Компанія Porsche оголосила про завершення будівництва цеху при заводі в Лейпцизі, де будуть випускати нове покоління кросовера Macan. На відміну від існуючої моделі, новинка буде повністю електричною.

У компанії говорять, що карантин через коронавірус не сильно позначився на темпах будівництва, але серійне виробництво навряд чи розпочнеться раніше, ніж наприкінці 2021 року, а відвантаження перших машин очікуються вже на початку 2022 року. Крім цього, через пандемію офіційне публічне відкриття нового цеху вирішили не проводити.

Про те, що Macan буде повністю електричним, компанія оголосила минулого року. Цей автомобіль стане першим Porsche на абсолютно новій платформі PPE, яка розробляється спільно з Audi. Очікується, що новинка зможе похвалитися відразу чотирма електромоторами.

Одночасно з цим представник Porsche заявив новозеландському виданню Staff, що компанія продовжить виробництво атмосферних та турбованих двигунів внутрішнього згоряння «доти, поки це технічно можливо». Також у гаммі марки залишаться моделі з ручними коробками передач (що йде врозріз з сучасними трендами). При цьому у кожної моделі Porsche з часом з’являться гібридні модифікації.