Компанія Porsche має намір продавати 20 тис. електромобілів Mission E в рік. Про це виданню Automobilwoche повідомив глава німецької марки Олівер Блюм.

Для порівняння, минулого року Porsche продала понад 31 тис. спорткарів 911, а Tesla відвантажила близько 50 тис. електромобілів Model S. При цьому, як підкреслює Automobilwoche, Mission E є лише прелюдією до електрифікації модельного ряду марки. У разі, якщо Mission E дійсно знайде достатню аудиторію, Porsche почне тотальну електрифікацію модельного ряду. За словами менеджера з розвитку марки Майкла Штайнера, в майбутньому десятилітті компанія може серйозно замислитися про розширення лінійки електрокарів. Так, одним з перших кандидатів на роль донора для створення чергового електрокара вже називається родстер Porsche 718 Boxster.

порше мишн е электромобиль

Що стосується Mission E, наразі він все ще перебуває в статусі прототипу. У виробництво новинка поступить в 2020 році. Концептуальний варіант Porsche Mission E має в розпорядженні силову установку потужністю в 590 к.с., заявлений запас ходу в 500 км і розгін до 100 км/ч за 3,5 с. Серійна версія моделі отримає подібні характеристики.

Via: Automobilwoche