На автосалоні  в Женеві компанія Porsche представила дуже цікаву новинку – кросоверний універсал на електротязі Mission E Cross Turismo. Він є продовженням концептуального фастбека Mission E, який відправиться у виробництво вже наступного року.

porsche-mission-e-cross-turismo-front

4,95-метровий автомобіль виконаний в стилістиці первинного шоу-кара Misson E, а також універсала Panamera Sport Turismo.

У концепту збільшений дорожній просвіт, захисне обважування, матричні світлодіодні фари і значний передній спойлер. Cалон Porsche Mission E Cross Turismo отримав цифрову приборну дошку, великий екран мультимедіа, систему Porsche Connect і досить футуристичні сидіння.

porsche-mission-e-cross-turismo-interior

За рух електромобіля Порше відповідає силова установка потужністю понад 600 к.с. (440 кВт), яка розганяє автомобіль до 100 км/год менш ніж за 3,5 с. Максимальну швидкість у 200 км/год крос-універсал набирає менш ніж за 12 с.

Запас ходу на одному заряді – близько 400 км. Також передбачена зарядка на 800 вольт, що заповнює автономність на 80% приблизно за 15 хв.

Нарешті, Porsche Mission E Cross Turismo може похвастатись адаптивною пневматичною підвіскою, яка збільшує дорожній просвіт до 50 мм, повнокерованим шасі і повним приводом.

porsche-mission-e-cross-turismo-back