Концерн Volkswagen Group продовжує свою експансію в сегмент електрокарів. Незважаючи на те, що доля моделей TT та R8 знаходиться під питанням, Audi анонсувала розробку нового автомобіля в кузові купе, причому він буде оснащений електричними двигунами.

Як повідомляє британське видання Autocar, новинка займе нішу між ліфтбек A5 Sportback та A7 Sportback. Машина створюється на базі модульної платформи PPE, над якою працювали фахівці Porsche, однак для нової Audi її здешевлять, щоб не створювати конкуренцію з люксовими електрокарами Porsche Taycan та Audi e-tron GT, побудованих на платформі J1.

У базовій конфігурації PPE передбачає можливість установки лише заднього електромотора, але в топ-версіях машини можуть мати ще й передній двигун. Крім того, платформа передбачає установку великих акумуляторів, які забезпечать електрокарам запас ходу у 500 км.

Можливо, новий Audi EV виглядатиме так

Що стосується силової установки, то інформації про неї поки немає. Porsche Taycan оснащується двома електромоторами з сумарною потужністю 751 к.с., в той час як споріднений кросовер Audi e-tron задовольняється лише 402-сильними двигунами.

Крім купе, Audi може представити ще декілька моделей на базі цієї платформи – ліфтбек та нові кросовери. Публічна прем’єра новинки в якості концепту  відбудеться у 2020 році, а ось серійна версія буде представлена ​​лише у 2021 році.