Співзасновник компанії Microsoft Білл Гейтс купив свій перший електромобіль – його вибір припав на Porsche Taycan. Бізнесмен своїм вибором залишився задоволений і назвав його «дуже крутою машиною», а ось Ілон Маск засмутився, що «колега по цеху» обрав не Tesla.

Про своє придбання Гейтс розповів під час інтерв’ю блогеру Маркусу Браунлі. Той поставив бізнесменові питання щодо зміни клімату та способи боротьби з ним за рахунок використання екологічно чистих товарів.

В якості прикладу Гейтс привів компанію Tesla, яка використовує альтернативні джерела енергії в промислових масштабах. При цьому він додав, що сам віддав перевагу не електрокару від каліфорнійської марки, а новому електричному спортседану Porsche Taycan Turbo.

На завершення Гейтс розкритикував надмірно високу вартість електрокарів, а також зауважив, що хоч він і отримує задоволення від їзди за кермом Porsche Taycan, автомобілі на батарейках і як раніше поступаються машинам з ДВЗ за запасом ходу.

Після публікації інтерв’ю на ютубі, користувачі твіттера почали активно обговорювати на сторінці Ілона Маска, чому Білл Гейтс вибрав саме Taycan, а не Tesla, і чи правий він був, засудивши електрокари за маленький запас ходу.

Один з юзерів звернувся особисто до Ілона Маска і написав, що дуже засмучений такою заявою, оскільки сам щодня їздить на роботу на електрокарі і ніяких проблем з необхідність постійно його заряджати не відчуває.

Користувач висловив побоювання, що така заява може негативно вплинути на продаж, оскільки Гейтс дуже розумна людина і до його думки будуть прислухатися. Однак Ілон Маск у відповідь на це написав у властивій йому манері, що його розмови з Біллом Гейтсом не були особливо вражаючими.

Відзначимо, що в Україні вартість Taycan Turbo починається від 2,57 млн ​​грн.