Porsche лише минулого року почав випускати свій перший електричний автомобіль Taycan. Однак німці вже підготували для нього оновлення, які з’являться на машинах 2021 модельного року.

Виробник анонсував п’ять нових варіантів оздоблення салону, кольоровий проекційний дисплей, а також цифрове радіо. Але найцікавіше, що Porsche почне пропонувати платні опції, які можна буде активувати в будь-який момент: адаптивний підсилювач керма Power Steering Plus, систему утримання в смузі, а також інтелектуальний круїз-контроль InnoDrive, який зможе утримувати оптимальну швидкість виходячи з даних навігаційних карт, завдяки чому збільшиться запас ходу. Система підписки отримала назву Functions on Demand (функції на вимогу), і на машині вона активується після оплати та оновлення програмного забезпечення. Адаптивне кермо, наприклад, у Німеччині коштує 320,7 євро, інтелектуальний круїз-контроль – 808,10 євро.

Інженери Porsche оновили алгоритм роботи контролю запуску (launch control), і тепер Taycan у топ-модифікації Turbo S «вистрілює» до 200 км/год за 9,6 секунди, що на 0,2 секунди швидше, ніж раніше. Проходження «квотера» скоротилося з 10,8 до 10,7 секунди.

Машини з пневматичною підвіскою отримають в якості опції функцію Smartlift, яка дозволить їм самостійно підвищувати дорожній просвіт перед нерівностями, використовуючи збережені у пам’яті мітки геолокації. Корисна ця особливість буде в країнах з високими «лежачими поліцейськими» та поганим дорожнім покриттям.

Німецький електрокар отримав також 22-кіловатний зарядний пристрій проти 11-кіловатного у машини 2020 модельного року, а також опцію Plug & Charge, яка стягує плату за електроенергію при використанні потужного зарядного пристрою без будь-яких карток або додатків на смартфоні.

Нарешті, до злегка модернізованого автомобіля запропонують нові відтінки кузова: Mahogany Metallic, Frozenberry Metallic, Cherry Metallic, Coffee Beige Metallic, Chalk, Neptune Blue, а також Ice Grey Metallic. В якості опції буде доступний стайлінг-пакет Carbon Sport Design.

Поставки оновлених Тайканів дилерам почнуться у жовтні поточного року.