Електрокар Porsche Taycan буде представлений на ринку в трьох варіантах виконання. При цьому компанія вирішила використовувати звичну для бензинових машин номенклатуру специфікацій: базова модель називатиметься просто Taycan, більш просунута – Taycan 4S, а топова – Taycan Turbo.

Про це в статті в The Drive повідомив провідний редактор цього видання, письменник, бізнесмен, а у минулому відомий автогонщик Алекс Рой. Він наводить лист, який йому написав деякий офіційний посланець марки Porsche. У нім говориться, що постачання машин почнуться приблизно через рік, для передзамовлення треба внести 2,5 тис. доларів, а також називаються попередні ціни.

Так, базовий Porsche Taycan обійдеться у 90 з невеликим тисяч доларів, версія 4S – в без малого 100 тисяч, а топовий варіант Turbo – в більш ніж 130 тисяч доларів США.

Очевидно, що турбонаддува у будь-якому вигляді в електрокарі бути не може. Таким чином, в Porsche усього лише вирішили віддати данину традиціям і використовувати знайому власникам бензинових спорткаров маркування.

Не виключено також, що інформація не цілком достовірна. Сама посада офіційного посла бренду не має на увазі повної обізнаності. На такі ролі як правило запрошують знаменитостей, які беруть участь в просуванні моделі, але не в її створенні.

Via: The Drive