Німецька марка Porsche повністю припинила продажі автомобілів з дизельними двигунами. Замість цього компанія зосередиться на гібридних і повністю електричних машинах.

Перший дизельний мотор у Porsche з’явився на позашляховику Cayenne першого покоління – у 2009 році. Проте з виходом третьої генерації цієї моделі, від ДВЗ на важкому паливі відмовилися. До останнього моменту Porsche пропонував дизельні версії кросовера Macan і хетчбека Panamera – проте тепер і вони пішли в минуле.

Відмова від дизеля на перший погляд пов’язана з «Дизельгейтом» – скандалом навколо махінацій керівництва групи Volkswagen (у яку входить і Porsche) з тестами на токсичність дизельних моторів. Проте є і більш прозаїчна причина – вже зараз покупці частіше купують гібридні версії машин, ніж дизельні. Зокрема, у Європі половина усіх Panamera, що продаються  – гібридні, а на дизель доводилося лише 15% продажів.

Перший повністю електричний автомобіль Porsche під назвою Mission E вийде в 2019 році. При цьому компанія раніше не раз підтверджувала, що в найближчому майбутньому у неї з’являться і інші електрокари.