Під час презентації вантажівки Semi глава компанії Tesla Ілон Маск також вперше продемонстрував спорткар Roadster нового покоління. Цей автомобіль буде найдинамічнішим за всю історію людства.

Разгін з 0 до 60 миль/год (96 км/год) займає у нового Tesla Roadster всього 1,9 с – це перший серійний автомобіль у світі, який здатний на таку динамінку. Максимальна швидкість перевищує 250 миль/год (більше 402 км/год), при цьому запас ходу складе 1000 км на одному заряді акумулятора! Швидкісний заїзд на чверть милі (402 метри) Tesla Roadster проїжджає зі стартом з місця за 8,8 с, що також робить його найшвидшим автомобілем в світі на цій дистанції.

Tesla-roadster-швидкість

Такий запас ходу буде забезпечений батареєю ємністю 200 кіловат-годин – вдвічі більше, ніж у будь-якого сучасного серійного електрокара. При цьому новий Roadster буде чотиримісним та з нормальним багажником.

Найнеймовірніше, що дані цифри відносяться до БАЗОВОЇ моделі автомобіля. Мається на увазі, що також буде версія з більш ємними акумуляторами і більш потужними електромоторами. Продажі автомобіля стартують в 2020 році. Ціна – від 200 тис. доларів (перші 1 тис. машин в спецверсії будуть коштувати на 50 тис. дорожче).