Вже протягом цього року електрокари Tesla можуть отримати повноцінний автопілот Enhanced Autopilot (Autopilot 2.0). Про це на своїй сторінці в Twitter написав голова марки Ілон Маск, відповідаючи на питання одного з користувачів.

За словами топ-менеджера, Enhanced Autopilot з’явиться на каліфорнійських електромобілях вже через 3-6 місяців.

Які саме функції будуть активовані в Autopilot 2.0, поки не повідомляється. Проте відомо, що в ньому будуть функціонувати усі 8 камер, які входять до складу обладнання. У нинішній же системі напівавтономного керування електромобілів Тесла функціонує 4 камери.

Масштабні випробування нового автопілота (в тесті взяли участь близько 1 тис. власників Tesla Model S та X, автівки яких оснащенні обладнанням другого покоління) компанія проводила на початку року, а в перші вона показала його можливості в ролику, опублікованому ще в листопаді минулого року. У відео було продемонстровано, як електрокросовер Tesla Model X, який оснащений функцією повністю автономного водіння, самостійно пересувається в умовах міста, дотримуючиcь усіх правил. Наприклад, автомобіль реагував на сигнали світлофора, «помічав» знаки і розмітку, а якщо на узбіччі з’являлись пішоходи, які бігли, він знижував швидкість.

Via: Teslarati