Компанія Ford представила модель E-Transit, яка є електричної версією відомого фургону. Автомобіль надійде в продаж у CША в 2021 році, а в Європі – навесні 2022 року.

Машина в першу чергу вражає віддачею 269-сильного електродвигуна. Це найпотужніший фургон в класі. Тож не дивно, що впоратися з такою енергією переднім колесам не під силу, тому електромобіль створили на базі задньопривідної версії Транзиту.

Однак просто так прикручувати електродвигун до задньої осі не стали. Компанія розробила унікальну для цієї моделі незалежну задню підвіску, що забезпечує кращу стійкість та керованість.

Живить автомобіль батарея скромною ємністю 67 кВтгод. Стверджується, що її вистачає на подолання 350 км за циклом WLTP та лише 203 км за методикою EPA. Втім, запас ходу для E-Transit є досить умовним поняттям в тому сенсі, що наведені цифри усереднені.  Машина буде пропонуватися в 25 варіантах, що розрізняються по довжині, висоті і типу: суцільнометалевий фургон або бортова платформа. Тому очевидно, що для будь-якого виду запас ходу буде різним.

Бортовий зарядний пристрій має потужність 11,3 кВт. Від терміналу швидкого заряджання фургон може заряджатися постійним струмом потужністю 115 і більше кіловат. На заряджання з 15% до 80% йде 34 хвилини. Гарантія на батарею становить 160 тис. км пробігу. Також в електрофургоні передбачено джерело струму з напругою 220 В потужністю 2,3 кВт для підключення зовнішніх електроприладів.

В Америці новинка коштуватиме від 45 000 доларів.