Каліфорнійська компанія Zero Labs, про яку ми вже розповідали у зв’язку з проектом перероблення класичного Ford Bronco на електрокар, представила універсальну платформу, що дозволяє зробити приблизно те саме з будь класичною моделлю бензинових чи дизельних автомобілів.

Шасі типу «скейтборд» призначене безпосередньо для встановлення на нього кузова від практично будь-який рамної автівки, починаючи від позашляховика і закінчуючи купе. Для Америки це особливо актуально, враховуючи, що в цій країні ще минулого десятиліття продовжували випускати рамні легкові машини.

Шасі оснащується заднім 300-сильним електромотором, опційно – двома моторами (розташовуються спереду та позаду) загальною потужністю 600 к.с. Ємність тягової батареї становить 85 кіловат-годин – показник цілком пристойний як для сучасних EV. Запас ходу, вочевидь, залежатиме від параметрів класичного кузова, який кріпиться до «скейтборду».

В якості опції також пропонується батарея на 100 кіловат-годин. На додаток машина отримує незалежну підвіску всіх коліс: такого для класичних американських автомобілів ніколи не пропонувалося.

Вартість платформи не повідомляється. Однак про цінник можна судити за вже згаданому Ford Bronco: за нього просять 200 тисяч доларів.