Компанія Nissan виступила на Токійському автосалоні. В рамках шоу японський виробник провів ряд прем’єр.

Центральне місце на експозиції Nissan дісталося електричному концептуальному кросоверу Nisan IMx.

Nissan-IMx-Concept-Tokyo-5

Кросовер розрахований на транспортування чотирьох пасажирів. Запас ходу складає 600 км.  Побудована машина на новій платформі Nissan, створеній спеціально під електрокари. Розрахунок на електричну силову установку дозволив виробникові зробити місткий салон з повністю рівною підлогою.

Nissan-IMx-Concept-Tokyo-4

Сумарна віддача електромоторів Nisan IMx складає 429 к.с. потужності і 700 Нм крутного моменту.

Акумулятор IMx здатний працювати в режимі джерела енергії і може бути підключений до мережі для повернення надлишком енергії. Заряджати батареї можна як звичним способом, так і без дротів.

Nissan-IMx-Concept-Tokyo-15

Головне в машині – інтелектуальна мобільність.За цим формулюванням ховається повністю автономний режим роботи, який, судячи з усього, поки не готовий до повноцінної експлуатації.

Nissan-IMx-Concept-Tokyo-11

Примітно, що кросовером можна керувати в ручному режимі. При передачі управління автоматиці рульове колесо складеться за непотрібністю і передня частина салону перетвориться на зону для відпочинку.

Ще одна прем’єра – спортивна версія електрокара Nissan Leaf 2 з позначенням Nismo.

2017-nissan-leaf-nismo-concept-1

Зовні Nissan Leaf Nismo можна відрізнити від звичайної версії по обважуванню з масивним переднім бампером та іншою радіаторною решіткою, а також зміненими світлодіодними ліхтарями. Ззаду встановлений великий дифузор з ліхтарем в центрі.

2017-nissan-leaf-nismo-concept-3

Також в ході презентації виконавчий віце-президент Nissan Global Даніель Скіллачі розповів, що заводська команда Ніссан візьме участь в «електричній» гоночній серії Formula E в сезоні 2018-2019 років. Виробник вирішив почекати, поки регламент серії змінять – болід Nissan зроблять вже під нові правила і дозволи.

Nissan-Formula-E- (1)