leaf_res_carousel3

Світові продажі електричного хетчбека Nissan Leaf перейшли відмітку у 300 тисяч екземплярів. Про це напередодні повідомив сам автовиробник.

Оригінальний Nissan Leaf поступив на ринок e 2010 році, а восени 2016-го була представлена модель другого покоління. До теперішнього часу вона випускається на трьох заводах в трьох частинах світу – в Японії (Йокосука, Nissan Oppama Plant), США (Смирна, Nissan Smyrna Vehicle Assembly Plant) і Великобританії (Сандерленд, Nissan Motor Manufacturing). У себе на батьківщині новий Leaf 2018 вже доступний, а перші північноамериканські і європейські покупці отримають свої екземпляри цього місяця. В цілому Leaf буде доступний на 60 з гаком ринках по всьому світу – його навіть обіцяли офіційно привезти в Україну, хоча конкретних даних із цього приводу як і раніше немає.

Nissan Leaf другій генерації, який має ту саму колісну базу, що і попередник, але що трохи збільшився в довжину і ширину, оснащується 150-сильним електромотором і батареєю на 40 кіловат-годин. Запас ходу автівки складає 240 км. В наступному році повинна з`явитися версія Nissan Leaf 60 kWh з автономністю більше 360 км.

 • Богдан Паламарчук

  Через рік/два в Україні? :)

  • Ruslan Khorin

   чому ж? вже в березні будуть перші поставки.

   • Богдан Паламарчук

    Я про масові Б/В поставки.

    • Ruslan Khorin

     це так, але думаю і нових авто декілька сотень буде продано за рік.