На Конкурсі елегантності в Пеббл-біч марка Infiniti представила концепт Prototype 9. Це сучасна варіація на тему дизайну гоночних болідів середини XX століття – одномісна спортивна машина з відкритими колесами.
Про те, що японці покажуть подібний концепт, в компанії розповіли ще минулого тижня, однак тільки тепер стало ясно, що йдеться про електрокар. Prototype 9 отримав 148-сильний мотор і трансмісію від нового Nissan Leaf, якій дебютує у вересні 2017 року. Це побічно підтверджує правдивість «витоку» технічних характеристик нового Leaf – там вказана та ж сама потужність.

А ось батарея у Prototype 9 інша, місткістю всього 30 кВтгод – як у старого Leaf. Новий Ліф, нагадаємо, отримає акумулятор мінімум на 40 кВтгод. Судячи з усього, прототип забезпечили старою батареєю заради зниження ваги.

инфинити электро

Так чи інакше, Prototype 9 вийшов дуже динамічним. Автомобіль розганяється до 96 км/год всього за 5,5 с, завдяки малій вазі він повинен показувати непогану швидкість в поворотах, ну а повного заряду батареї досить на те, щоб півгодини їздити треком на повній швидкості – приблизно як у сучасних болідів Formula E.

У машини дійсно елегантний дизайн. У будь-якому випадку, Protoype 9 не випускатиметься серійно. Проте, вже давно ходять чутки про те, що новий Nissan Leaf стане основою для ряду моделей. Серед них буде позашляховик Nissan і, можливо, перший електричний Infiniti.