Компанія Renault представила на мотор-шоу в Брюсселі лінійку нових комерційних електромобілів. Однією з головних прем’єр французької марки стала електрична версія фургона Master.

Модифікація з індексом Z.E. у назві отримала 57-кіловатий (76-сильний) електродвигун і батарею ZE 33 (33 кВтч). Запас ходу моделі складає 200 км (по циклу NEDC), за допомогою пристрою WallBox повністю зарядити автомобіль можна буде за 6 годин. На європейському ринку Renault Master Z.E. з’явиться наприкінці цього року.

У Брюсселі французи також показали модернізований Renault Kangoo Z.E. Модель оснастили новим, 44-кіловатним (60-сильним) електродвигуном і такою ж батареєю, як у Master Z.E. За європейським їздовим циклом NEDC на одній зарядці автомобіль проїжджає близько 270 км (раніше – 170 км), а в реальних умовах, як відмічають в Renault, запас ходу електрокара дорівнює 200 км.

Із зарядним пристроєм WallBox оновлений Kangoo Z.E. зможе частково відновити об’єм батареї всього за 1 годину (вистачить на 35 км шляху), а на повну «заправку» теж знадобиться 6 годин. В Європі модернізований електрокар з`явиться у продажу в середині 2017-го.

Via: Auto Express