Компанія Renault випустить до кінця 2020 року компактний електричний кросовер. За інформацією французького журналу Largus, новинка буде побудована на новій модульній архітектурі CMF-EV.

У концерну Renault вже є два міських EV: Zoe і City K-ZE (в Європі буде продаватися під брендом Dacia; на фото зверзу). Як буде називатися новий SUV Renault, неясно. Заводський індекс – BCB.

Наші французькі колеги не сумніваються, що електрокар буде трішки більший за Zoe, але не доросте до розмірів Captur (сегмент В-SUV). Для машини запропонують кілька типів батарей. Топові версії обіцяють здивувати далекобійністю.

Журналісти Largus запевняють, що запас ходу найдорожчих модифікацій складе 550-600 км, однак до цих цифр варто ставитися скептично – швидше за все, реально буде доступно максимум 400-450 км. Прем’єра автомобіля відбудеться наприкінці вересня – на початку жовтня. Продаж почнеться до кінця року.

Виробництво електромобіля налагодять на заводі Renault у французькому місті Дуе. У 2022 році у компанії з’явиться ще один електричний паркетник для європейського ринку. Цього разу компанія вдарить по більшому сегменту:  готується щось на кшталт електроверсії кросовера С-класу Kadjar. Вже навіть є заводський індекс цього автомобіля – HCC.