Компанія Renault розсекретила зовнішність нового покоління компактних комерційних автомобілів сімейства Kangoo. Як і у випадку чинної генерації, у новинки будуть повністю електричні версії.

Особливістю цієї презентації є те, що крім власне фотографій про новинку ми майже нічого не знаємо. Так, невідомо, яку батарею ставитимуть на електромобіль, який у неї буде мотор і запас ходу.

Renault Kangoo ZE є одним з небагатьох електромобілів, який офіційно продавався в Україні. Правда, через порівняно високу ціну машина так і не стала масовою.

Не сприяли зростанню продажу і технічні характеристики. Після модернізації на машину ставили батарею ємністю всього 33 кВтгод, яких за застарілим оптимістичним циклуNEDC вистачало на 270 км пробігу. Можна очікувати, що нове покоління Kangoo ZE отримає більш просунуті блок акумуляторів та електромотор.

Відтак, машина може як мінімум не поступиться поточному поколінню електрокара Renault Zoe. Тобто отримає батарею не менш ніж на 52 кВтгод та електромотор потужністю не менше 136 к.с. Однак остаточно все стане відомо тільки наступної весни, коли компанія розсекретить не тільки зовнішність нового Kangoo, але й його характеристики.