Компанія Renault оголосила про масштабні інвестиції в розмірі «понад один мільярд євро» у розширення виробництва електромобілів у Франції. В компанії вірять, що саме цей напрямок є найбільш перспективним і дозволить зміцнити становище марки на ринку в майбутньому.

Так, в місті Дує на півночі Франції з’явиться новий завод, спеціально спроектований під випуск електромобілів на платформі нового покоління, яка зараз розробляється силами альянсу Renault Nissan та Mitsubishi. Renault вже випускає машини в цьому місті, але не електрокари.

france-renault-elektrocars

Потужності заводу у Флені, де вже випускають електрокар Zoe, будуть подвоєні. Нарешті, на підприємстві в Клеоні планується потроїти випуск електромоторів і налагодити випуск електродвигунів принципово нового покоління. Частина коштів також буде витрачена на переобладнання заводу в Мобеж під випуск фургонів Renault Kangoo нового покоління, включаючи їх електричну версію.

На даний момент Renault є лідером з продажу електромобілів в Європі – його частка на цьому ринку становить 23,8%, при цьому тільки за минулий рік продажі електромобілів збільшилися на 38%. До 2022 року компанія обіцяє запустити ще 8 нових електричних машин, не рахуючи гібридів, які заряджаються.