Хорватська компанія Rimac Automobili опублікувала у Facebook фотографії з випробувань свого електричного гіперкара C_Two.  Фото були зроблені в технічному центрі на трасі Нардо, що належить Porsche – одному з інвесторів Rimac. У повідомленні сказано, що пілоти та інженери займалися вдосконаленням динаміки, рульового керування, підвіски та коліс.

Нагадаємо, концепт Rimac C_Two був представлений на Женевському автосалоні в 2018 році. У 2019-му на тій самій виставці показали його вдосконалений варіант, а в 2020-му у Женеві дебютує серійний електромобіль, причому під іншим ім’ям, яке поки що не придумано.

Силова установка концепту включає чотири електромотори з сукупної віддачею в 1914 к.с. та 2300 Нм. C_Two розвиває 100 км/год всього за 1,97 сек і може проїхати до 550 км за циклом WLTP на одному заряді батареї об`ємом у 120 кіловат-годин. Усього буде побудовано 150 таких машин. Ця модель побореться за звання найшвидшого серійного електрогіперкара з Pininfarina Battista, Lotus Evija, Aspark Owl та новим Tesla Roadster.