У Мережі з’явилося цікаве відео, в якому гонщик та працівник компанії Rimac Міша Чарудін ділиться своїми враженнями від їзди треком на електричному гіперкар Rimac C_Two. «Усі соки» з авто він не вижав, але й без цього зрозуміло, на що здатний цнй електромобіль: досить подивитися на те, як завзято бігають цифри на шкалі спідометра як вгору, так і вниз. На початку ролика Міша описує загальну картину вражень, а трохи пізніше демонструється сам заїзд (з 3:50).

Відео вийшло емоційним та навіть трохи зворушливим – воно так і називається «Я їхав на прототипі Rimac C_Two (і плакав)». Втім, складно було очікувати щось інше від їзди на авто потужністю майже 2000 к.с. За офіційними даними, з 0 до 96,5 км/год гіперкар розганяється за 1,85 с, до 161 км – за 4,3 с.

Чотири електродвигуна автомобіля живляться енергією, від акумулятора ємністю 120 кВтгод. Елементи акумулятора типу 21700 такі самі, як у Tesla Model 3, тільки якщо у Тесли їх до 4416 штук (залежно від батареї), то в Rimac C_Two – 6960. Максимальна швидкість гіперкара становить 415 км/год, запас ходу – 650 км за стандартом NEDC.