Глава компанії Rivian Ар Джей Скеріндж розповів виданню Autocar про третю модель марки. За його словами, це буде спортивний електромобіль, динаміка якого найкраще описується словом “bananas” – іншими словами, керувати таким електрокаром буде дуже весело.

Йдеться про більш компактну модель, ніж вже представлені електромобілі: пікап R1T та позашляховик R1S. Машина отримає скорочену колісну базу, але збереже високий дорожній просвіт. За словами Скерінджа, це буде щось підходяще для ралі. Він, втім, наголосив, що їхній третій автомобіль повинен бути гарним як на бездоріжжі, так і на асфальті.

Компанія Rivian представила свої новинки тільки минулого тижня, на автосалоні в Лос-Анджелесі. Однак у неї вже є виробнича база – колишній завод Mitsubishi в Іллінойсі (США). Розпочати випуск електрокарів Rivian планує наприкінці 2020 року.

Скеріндж відзначив високий інтерес публіки до машин Rivian, однак також він відмітив, хто у компанії є і запасний бізнес-план. Якщо їх пікапи та позашляховики не будуть користуватися достатнім попитом, Rivian готовий перекваліфікуватися в постачальника електричних шасі для сторонніх автовиробників. Глава марки зазначив, що до нього вже зверталися з відповідними пропозиціями.