Компанія Rivian залучила ще 1,3 млрд доларів на організацію виробництва своїх електромобілів R1T і R1S. Цього разу головним інвестором виступила холдингова компанія T. Rowe Price Associates.

Раніше в цьому році в американський електромобільний стартап вклалися Amazon, Ford і Cox Automotive сумами у 700, 500 і 350 мільйонів доларів відповідно. Таким чином, за чотири раунди фінансування автовиробник, який нещодавно з`явився на світ, отримав 2,85 мільярда.  Якщо на початку року його ринкова вартість складала від 1 до 2 млрд доларів, на даний час вона збільшилася до 5-7 млрд.

За словами засновника і гендиректора Rivian Ар-Джей Скерінджа, це говорить про те, що інвестори впевнені у проекті – його команді, продуктах, технологіях та стратегії.

Випускати свої «пригодницькі електромобілі» (у Rivian їх так і називають – Electric Adventure Vehicles, EAV) Rivian буде з кінця наступного року на підприємстві в штаті Іллінойс, яким раніше володіла Mitsubishi. У 2021-му компанія також налагодить виробництво вантажних електромобілів, які у неї замовив Amazon у кількості 100 тисяч од.