Американський виробник електромобілів Rivian вирішив відкласти початок серійного виробництва своїх утилітарних електромобілів через ситуацію в світі, пов’язаної з пандемією. Як повідомило видання ABC Heart Of Іллінойс, старт виробництва пікапа Rivian R1T, запланований на кінець 2020 го, відкладений на наступний рік. Вочевидь, дебют кросовера R1S теж буде відстрочений – складання моделі американці хотіли почати в першому кварталі 2021 року.

У березні всі установи стартапу були закриті, а працівники переведені на дистанційну роботу зі збереженням заробітної плати. Зараз на заводі працюють всього 11 чоловік, які займаються обслуговуванням встановленого обладнання.

Тим не менш, не варто думати, що Rivian має намір здаватися. На відміну від інших стартапів, що займаються розробкою транспортних засобів на електричній тязі, Rivian сприймається багатьма серйозно. Компанія зуміла привернути увагу великих автовиробників, одним з яких є компанія Ford, що здійснювала фінансування американського стартапу. Передбачається, що крім виробництва власних пікапів, Rivian буде випускати електромобілі для General Motors. Не так давно представники Rivian оголосили про те, що вартість їхніх електромобілів буде меншою, ніж очікувалося спочатку. Було сказано, що ціна пікапа RT1 із запасом ходу у 480 км складе $ 69 000, а вартість позашляховика R1S з такою самою автономністю – $ 72 000.

Коли саме Rivian планує повернутися до роботи, поки невідомо – все залежить від подальшого розвитку подій. Інші автовиробники, такі як Ford, Tesla і GM, також були змушені зупинити деякі виробництва через коронавірус.