Не так давно ми писали, що компанія Tesla подала судовий позов на стартап Rivian: фірма Маска звинуватила його у використанні деяких торгових секретів, які Rivian отримав від колишніх співробітників Тесли, що перейшли до нього на роботу.

Під час судового засідання, яке відбулося кілька днів тому, юристи Rivan відкинули аргументи представників Tesla і висунули зустрічні звинувачення, пише Tech Crunch.

У Rivian відкинули три з чотирьох пунктів звинувачень з боку Tesla, зазначивши, що четвертий спрямований проти конкретного співробітника, а не компанії в цілому. На думку юристів обвинуваченої сторони, компанія Ілона Маска не надала абсолютно ніяких доказів своєї версії подій.

Навпаки, адвокати Rivian висунули проти Tesla зустрічні звинувачення. В заяві йдеться, що Tesla подала свій позов з метою зіпсувати ділову репутацію конкурента, уповільнити його розвиток, а також для того, щоб залякати своїх співробітників, з яких вже кілька сотень людей перейшли на роботу у Rivian.

В документах, поданих до суду юристами Rivian, також відзначається, що позов з боку Tesla був поданий відразу після оголошення про притягнення стартапом додаткових 2,5 млрд інвестицій, тому тут простежується бажання зірвати вигідну для Rivian угоду.

Rivian готує електричні пікап та позашляховик, які повинні вийти на ринок влітку наступного року. Зараз компанія закінчує реконструкцію колишнього заводу Mitsubishi в Іллінойсі, де і буде розгорнуто виробництво. Передбачається, що обидві моделі Rivian вийдуть на ринок раніше пікапа Tesla Cybertruck.