Американський стартап Rivian готується вивести на ринок дві електричні моделі – пікап R1T та позашляховик R1S за ціною 69 тисяч доларів. Згідно з нової інформації, ця сума – вартість «добре укомплектованих машин», а стартовий цінник буде нижчими. Представники компанії уточнили, що за 69 тисяч доларів можна замовити пікап або позашляховик у середній комплектації, з панорамним дахом і акумулятором місткістю 135 кВтгод, який забезпечує запас ходу на рівні 480 км (раніше очікувалося, що така машина коштуватиме на рівні 100 000 доларів). Базовий варіант у свою чергу комплектується батареєю на 105 кВтгод  і проїжджає на одному заряді 370 км. Ця версія обійдеться покупцям на кілька тисяч доларів дешевше.

Цікавою особливістю пікапа R1T є те, що він отримає систему Tank Turn ( «танковий розворот»), яка дозволить електромобілю розгортається на гравійних або ґрунтових дорогах на місці. Ще одна корисна функція, яка обіцяна всім моделям марки, це можливість заряджати батареї одна від одної.

R1T був представлений у Лос-Анджелесі у 2018 році. Тоді ж з’явилася інформація про силову установку: до її складу входять чотири електромотори загальною потужністю 760 к.с. Це забезпечує пікапу розгін від 0 до 100 км/год за 3 сек. Аналогічною установкою оснащується й позашляховик R1S.

Очікується, що основними конкурентами цих моделей стануть інші утилітарні електрокари, зокрема, пікап Cybertruck, який коштуватиме від 39,9 тисячі доларів.