Стартап Rivian повідомив, що всі електричні пікапи та позашляховики R1T і R1S з перших серій, які повинні з’явитися e наступному році, вже розпродані. Тепер охочим придбати автомобіль доведеться чекати мінімум до 2022 року.

Поки доступ до конфігуратору є тільки у клієнтів, які протягом останніх двох років зробили передзамовлення і внесли по тисячі доларів передоплати. У них також залишається право першочергової купівлі серійних машин. Для інших конфігуратор запрацює тільки сьогодні, о 19.00 за київським часом.

На жаль, щодо обсягу випуску перших серій виробник нічого не повідомляє, проте їхня кількість повинна вимірюватися тисячами. У Rivian є власний завод в Іллінойсі, що раніше належав Mitsubishi. Теоретично можливо випускати десятки тисяч автомобілів щорічно.

Пікап R1T почнуть поставляти клієнтам в червні 2021 року, а позашляховик R1S на два місяці пізніше. Автомобілі виявилися дорожчими, ніж пікап Tesla Cybertruck, проте на їхньому боці перевага в більш ранньому виході на ринок, а також класичний дизайн, який для деяких є більш привабливим.