Концептуальний електромобіль Genesis Essentia, представлений цієї весни на автошоу  Нью-Йорку, буде запущений у серійне виробництво. Про це пише видання Motor Trend з посиланням на главу північноамериканського офісу марки Ервіна Рафаеля. За словами топ-менеджера, Essentia стане найдорожчим автомобілем Genesis (преміальним суббрендом Hyundai), причому його тираж буде обмежений невеликою кількстю екземплярів.

Терміни початку виробництва не розкриваються, проте глобальний керівник Genesis Манфред Фіцджеральд говорив, що купе може з`явитися у 2021-2022 роках, оскільки практично все, що було представлено в концептуальному вигляді, технічно вже можна реалізувати в товарній автівці. Згідно слів шеф-дизайнера Петера Шрайера, єдиним винятком стануть двері типу «крила метелика» – їх конструкцію, швидше за все, замінять  на більш традиційну.

Концепт Genesis Essentia – це гран турізмо з карбоновим кузовом, розкішним салоном з обробкою натуральних матеріалів, повністю електричним приводом, автопілотом та просунутою технологією розпізнавання мови. Характеристики так і не були розкриті: повідомлялося лише, що купе отримало кілька електромоторів та встановлену в центральний тунель батарею. Ймовірно, повністю безпілотний режим до 2021-2022 років корейці не реалізують, а ось електропривід збережуть – про намір випустити автомобіль з нульовим рівнем шкідливих викидів той же Фіцджеральд оголосив більше двох років тому. Передбачається, що серійну Essentia побудують на новій платформі, розробленій спеціально для електрокарів.

Стратегія Genesis передбачає запуск на світовий ринок шести моделей до 2020 року. Серед них – вже представлені седани G90, G80 і G70, а також два кросовери та купе. Чи стане Essentia шостим або ж сьомим автомобілем в цій лінійці – поки невідомо, але другий варіант виглядає більш ймовірним, враховуючи лімітований тираж електромобіля.