У Мережі був опублікований тизер Tesla Model S P100D, який говорить про те, що найпотужнішу модифікацію седана пристосують для нової гоночної серії Electric GT.

Для перегонів Electric GT (EGT) був спочатку підготовлений седан Tesla Model S P85+, який на стадії приготувань мав деякі проблеми з силовою установкою – вона перегрівалася внаслідок високих навантажень. Проте, проблеми були поступово вирішені, і новий чемпіонат стартує в 2017 році. Але однією модернізацією Model S P85+ справа не обмежилася – тепер відомо, що в перегонах братимуть участь топові версії Model S – P100D.

Нагадаємо, автомобілі на базі Model S P85+ для Electric GT були модифіковані: з`явився аеродинамічний обвіс, алюмінієві панелі кузова замінені на карбонові, демонтована частина салону,а також внесені зміни у підвіску. Очевидно, подібні зміни отримають і гоночна Tesla Model S P100D.

Tesla Model S P100D з’явилася на початку жовтня цього року. Повнопривідний седан розганяється з місця до 96 км/ч за 2.5 с. Запас ходу машини – понад 500 км.

У Electric GT братимуть участь близько десяти команд з різних країн, причому пілотом можуть виступати як чоловіки, так і жінки. Гоночний уїк-енд складатиметься з 20-хвилинної тренувальної сесії, годинної кваліфікації і двох заїздів по 60 км у різний час доби.

Via: Carscoops