Іспанська марка SEAT представила серійну версію свого першого електромобіля. Причому дебютувала новинка не під власним брендом, а з емблемою свого дочірнього спортивного підрозділу Cupra. Однак сама названа моделі перекочувала від концепту – як раніше, автомобіль має ім`я el-Born.

Власне, крім назви серійний el-Born успадкував від свого прототипу ще й дизайн. Усі зміни зведені лише до особливого оформлення передка (було збільшено повітрозабірник в бампері, а між фарами, до речі, теж новими, утворилася щілина із закріпленим по центру логотипом), перегляду оснащення салону та іншому декору.

В технічному плані el-Born повторює ID.3. Поки анонсована тільки топова версія автомобіля. Вона отримає батарею на 77 кіловат-годин, що забезпечує запас ходу у 500 км. Мотор у новинки один – на 204 к.с., він обертає задню вісь. До 50 км/год цей двигун розганяє хетчбек за 2,9 секунди. Єдиною технічною особливістю, яку додав SEAT, є наявність регульованої підвіски.

Як і ID.3, іспанська новинка буде випускатися на німецькому заводі VW в Цвіккау.  У продаж електричний хетчбек Cupra el-Born від SEAT надійде у наступному році.