На Всесвітньому мобільному конгресі в Барселоні іспанська компанія Seat представила повністю електричну версію свого сітікара Mii. За основу були взяті агрегати Volkswagen e-up! – обидві машини мають однакову платформу.

Seat Mii EV оснащений електромотором на 82 к.с. і 210 Нм, який живиться від літій-іонної батареї місткістю 18,7 кіловат-годин. Маленький хетчбек набирає сотню за 11,3 с і може розганятися до максимальних 130 км/год. Повного заряду вистачає приблизно на 160 км. Від звичайної розетки Seat eMii доведеться заряджати 9 год, але за допомогою 40-кіловатного пристрою стандарту CCS 80-процентний запас енергії відновлюється за 30 хв.

На жаль, eMii – не серійна модель, а прототип. Seat збирається побудувати 10 таких машин і використовувати їх в дослідницькому центрі Metropolis:Lab Barcelona, який почне роботу в цьому квітні. Електромобілі будуть задіяні в пілотному каршеринговому проекті.

Втім,у Seat з’являться і товарні електрокари. Як повідомлялося раніше, першою моделлю на електротязі повинен стати компактний електрокросовер.

Via: Carscoops