Іспанська марка SEAT, що входить до групи Volkswagen, оголосила про інвестиції 7 млн євро у будівництво нової дослідницької лабораторії, яка стане тестувати батареї для електрокарів.

Йдеться про досить невеликий центр площею лише 1500 квадратних метрів. Там саме тестуватимуть, а не розроблятимуть нові батареї. До приміщення підведуть 1,3 мегавата електроенергії, що дозволить одночасно заряджати шість електромобілів на терміналах швидкого заряджання. Для порівняння, зараз в існуючому дослідницькому центрі SEAT зарядні потужності складають лише 200 кіловат.

Останні кілька років SEAT розробляє всі свої нові моделі на основі платформ Volkswagen. Марка вже представила свій перший електрокар на архітектурі Volkswagen MEB, хетчбек Cupra el-Born. Також іспанський бренд готує і власний електричний кросовер на кшталт  VW ID.4.

З цього випливає, що SEAT зможе використовувати ті самі батареї, що і Volkswagen, які не потрібно додатково перевіряти. Однак іспанці явно не виключають залучення альтернативних постачальників або внесення в свої електромобілі істотних конструкторських змін. Схоже, саме цим пояснюються інвестиції в новий дослідницький центр.