Компанія Тесла продовжує розсекречувати «бюджетний» седан Tesla Model 3. Цього разу виробник дозволив ЗМІ оприлюднити фото модернізованого інтер’єру електрокара.

Судячи з фото, від салону показаної раніше машини цей відрізняється традиційним круглим кермом з трьома спицями. Величезний дисплей по центру зберігся, а ось панелі приладів як і раніше немає: за чутками, на серійному седані його повністю замінить проекційний дисплей.

Крім того, у Model 3 не буде повітропроводів вентиляції в звичному розумінні. За словами одного з інженерів, який працює над проектом, седан отримає «унікальну систему вентиляції з єдиним слотом замість традиційних повітропроводів».

Що до загальної архітектури салону, то, як і в попередньому випадку, тут панує мінімалізм. Скоріш за все, перед нами – варіант, максимально наближений до серійного версії. Нижче на зображенні можна побачити, який інтер’єр мав  прототип спочатку.

Интерьер_Тесла_Модел_3_фото_1

Нагадаємо, виробництво Tesla Model 3 повинно початися в середині наступного року. До цього часу Тесла повинна повністю розсекретити електрокар.

Via: Electrek