Як вважаєте, питання про те, чи можна мити електрокар на звичайній мийці, безглузде? На жаль, але ні. Дослідження, проведене в рамках британської урядової програми з популяризації «зелених» авто Go Ultra Low, показало, що 47% респондентів не впевнені в цьому.

Більше того, багато жителів Великої Битанії взагалі мало що знають про електромобілі. Наприклад, 52% упевнені, що не зможуть описати цей тип авто в принципі. А ще 47% впевнені, що вони повільніші за звичайні автомобілі, хоча частенько все навпаки.

Теж саме стосується й обізнаності стосовно витрат на електромобілі. 25% опитаних вважають, що обслуговування EV ‘ів обходиться дорожче за авто  на ДВЗ, тоді як електрокари можуть бути економнішими до 70% порівняно з дизельними та бензиновими авто. Також, британці завищують вартість зарядки: на їх думку, вона складає 21,5 фунтів стерлінгів, хоча насправді ця послуга обходиться у 3,6 фунтів.

Іще 27% не знають, що електромобіль можна заряджати за допомогою звичайної побутової мережі. Нарешті, більшість мешканців Великої Британії вважають, що кількість електромобілів та громадських зарядок в країні складає 9 і 6 тис. відповідно, проте насправді їх по 17 тис.

Виходячи з цієї інформації можна сміливо зробити висновок, що зростанню популярності електромобілів заважають не лише міфи про деградацію батареї, нарікання на недостатній запас ходу, але і банальне незнання людей про те, що таке електромобіль в принципі.