Швейцарська студія Classic Factory опублікувала пару нових зображень своєї першої моделі –електричного суперседана під брендом Elextra. На тизерах показані лицьова частина і корма седана, у той час профіль машини був показаний місяць тому, так що тепер можна скласти повне уявлення про дизайн екстер’єру новинки.

Автомобіль отримає прямокутні LED- фари,світлодіодні панелі в усю ширину кузова спереду і ззаду, а також антикрило. В цілому ж автомобіль буде приземкуватим чотири дверним купе з дуже короткими задніми дверима.
Відомо, що суперкар має повний привід і розвиває від 0 до 60 миль/ч (96 км/ч) менш ніж за 2,3 с, тим самим претендуючи на звання найшвидшого електромобіля у світі. При цьому подробиці про силову установку доки не розкриваються.

Машину випустять у кількості 100 екземплярів. Ручну зборку довірять знаменитій німецькій компанії, проте якій саме – поки не відомо.

Додамо, що швейцарці не єдині, хто працює над спорткарами, раніше японці представляли прототип з дверима, які підіймаються вгору.

Via: Autoevolution