Швейцарська дизайн-студія Classic Factory розкрила нові подробиці про свій електричний суперседан Elextra, а також опублікувала свіжі фото новинки, які повністю розкривають зовнішній вигляд машини.

Розробники повідомили, що чотиридверна модель побудована на «жорсткому і надзвичайно міцному карбоновому монокоці», який забезпечує 25-відсоткове зниження ваги в порівнянні з аналогічною конструкцією з алюмінію.

швейцарський електромобіль

Крім того, тепер ми знаємо деякі характеристики силової установки. Сукупна віддача двох електромоторів, встановлених по одному на вісь, складає приблизно 670 к.с. Elextra здатна здолати 600 км одному заряді, підтримуючи швидкість в 100 км/год. Для порівняння, сама «далекобійна» Tesla Model S має запас ходу в 540 км. Щоправда, у випадку з Tesla йдеться про чесний рейтинг EPA, а за якою методикою Classic Factory оцінювала свою автівку – доки невідомо. Якщо за європейським циклом NEDC, то дальність пробігу в реальних умовах буде нижча заявлених 600 км.

Як вже повідомлялося раніше, сотню ця машина набирає менш ніж за 2,3 с. Тепер відома і максимальна швидкість – 250 км/год.

Наклад Elextra буде обмежений всього 100 екземплярами. Їх збере вручну відома, але доки не звана компанія з-під Штутгарту. Виробництво повинно початися у 2019 році. Ціна одного екземпляру складатиме 400-500 тис. євро.

Via: Carscoops