Електромобіль Skoda Citygo-e iV, який дебютував наприкінці травня цього року, відправився на конвеєр. Виробництво першої машини Шкоди  позбавленої ДВЗ, налагодили на заводі Volkswagen в столиці Словаччини, Братиславі.

Skoda Skoda Citygo-e – аналог Volkswagen e-Up !, створений на базі звичайного Citigo. Він оснащений 83-сильним електромотором і батареєю на 32,2 кіловат-години, повного заряду якої вистачає на 260 кілометрів шляху за циклом WLTP. До 100 км/год електромобіль розганяється за 12,3 сек, а його максимальна швидкість складає 130 км/год. Багажник вміщує від 250 до 923 л вантажу.

В стандартну комплектацію входять 14-дюймові сталеві диски, протитуманні фари та світлодіодні денні ходові вогні. За доплату доступні 16-дюймові легкосплавні диски, функція освітлення поворотів та кілька пакетів обладнання, склад яких залежить від конкретної країни.

Наразі Skoda Citygo-e iV є найдешевшим електрокаром VW Group. Його вартість  у Європі – 23 930 євро, а з урахуванням пільг в деяких країнах його взагалі можна придбати за 17000 -18 000 євро.