Минулого місяця Skoda вже поділилася з нами офіційними фотографіями прототипів Enyaq iV і розкрила ключові характеристики електричного кросовера, проте підготовка моделі до конвеєра поки не завершена. Про це свідчать свіжі шпигунські знімки, зроблені в Альпах (вони опинилися в розпорядженні видання Carscoops).

Існує цілий ряд причин, які роблять Enyaq iV дуже особливою Шкодою. По-перше, це перший в історії марки автомобіль, який від самого початку робився як електрокар. По-друге, це перша за довгі роки задньопривідна модель Skoda. І, нарешті, це найпотужніша Шкода: у топовій RS-версії віддача двомоторного повного приводу складе 306 к.с.

Дизайном екстер’єру серійна Skoda Enyaq нагадує як свою концептуальну попередницю Vision iV, так і кросовер Volkswagen ID.4,  що  побудований на тій самій платформі MEB, яку концерн спроектував спеціально для електромобілів. Про салон відомо, що в ньому буде встановлено 13-дюймовий тачскрін інформаційно-розважального комплексу. За окрему плату його можна буде доповнити проекційним дисплеєм.

В цілому покупцям запропонують п’ять модифікацій: три задньопривідні та дві повнопривідні. Швидше за все, виводити на ринок їх будуть поступово. Старт виробництва заплановано на кінець цього року, доставки – на початок наступного. Судячи з усього, повноцінна прем’єра не відбудеться найближчими днями, але чекати в будь-якому випадку залишилося недовго.