3 березня Volkswagen показав свій перший електричний кросовер – ID.4. Незабаром аналогічні моделі повинні з’явитися і в інших марок, що входять до складу концерну Volkswagen AG. Однією з перших на черзі стоїть Skoda Enyaq. Передсерійні прототипи першого електрокросса Шкоди були помічені під час дорожніх тестів.

Поки що панелі кузова приховані маскуванням, тому судити про зовнішність передчасно. Однак з впевненістю можна сказати, що він буде виконаний в дусі торішнього концепту Skoda Vision iV та серійних кросоверів Skoda, що вже випускаються.

Enyaq (назва походить від ірландського жіночого імені Enya, що означає «джерело життя») побудований на єдиній платформі MEB, яка лежить в основі всіх свіжих електромобілів німецького концерну.

Ймовірно, істотних технічних відмінностей у Skoda Enyaq від Volkswagen ID.4 не буде. Щодо останнього офіційно відомо лише про запас ходу (500 км). Очікується, що віддача електромоторів за прикладом хетча ID.3 складе 150 або 204 к.с. Повнопривідна версія з двома електродвигунами зможе похвалитися потужністю 306 к.с.

Офіційна презентація Skoda Enyaq пройде пізніше у цьому році. Серійне виробництво почнеться у 2021 році.