Компанія Skoda випустить у недалекому майбутньому два нових електромобіля – субкомпактний та компактний. Перший стане наступником її першого електрокара, Citigo-e iV (його нещодавно зняли з виробництва) а, другий буде седаном/ліфтбеком розмірами зі звичайною Octavia.

Як повідомляє видання AutoExpress, cпадкоємець Skoda Citigo-e iV буде побудований на «здешевленій» та, відповідно, спрощеній версії модульної платформи MEB Volkswagen Group. Першим на цьому шасі вийде субкомпактний хетчбек VW ID.1 вартістю менше 20 000 євро, а вже пізніше на цій смій базі свою новинку випустять чехи, причому вона матиме більш привабливий цінник. Однак на швидкий дебют такого електрокара чекати не варто: за даними видання, відбудеться це не раніше середини цього десятиліття, оскільки компанія хоче зосередитися на продажах свого першого електрокросовера Enyaq iV, прем’єра якого відбулася у вересні цього року, а також ще на одному електромобілі з меншими, ніж у Enyaq, габаритами (іншої інформації про нього поки немає).

Після 2025 року Skoda має намір представити електричний аналог популярної моделі Octavia.  Однак після 2030-го Octavia сама може перетворитися на електромобіль.