Компанія Skoda представила перші малюнки концепту Vision iV, який дебютує в березні цього року на автосалоні у Женеві. Судячи з зображень, перед нами подальший розвиток концепту Vision E 2017 року, але тільки тепер машина стала бути більше схожою на серійний варіант.

Власне, в Skoda і не приховують, що перед нами прообраз першої серійної електричної моделі марки на загальній для групи Volkswagen платформі MEB. Цей спортивний кросовер надійже у продаж в 2020 році. При цьому, вже у 2019 році компанія випустить плагін-гібридну версію моделі Superb, а також повністю електричний варіант компактного автомобіля Citigo.

Поки що технічні характеристики нової Шкоди тримають в секреті, ми можемо нагадати вам про начинку минулого концепту Vision E. Ця машина оснащувалася двома моторами: переднім потужністю 102 к.с. та заднім на 204 к.с. Батарея ємністю 81 кіловат-год забезпечує запас ходу до 500 км – щоправда, за застарілою методикою виміру NEDC.

Всього до 2025 року Skoda обіцяє випустити більше десяти моделей з електроприводом, з яких не менше п’ять будуть чисто електричними.