Skoda Auto опублікувала нові дизайнерські ескізи свого першого електричного кросовера Enyaq iV. Цього разу чехи показали крупним планом оптику прийдешньої новинки.

Глава відділу світлотехніки чеської марки Петр Невржела розповів, що виконані за матричною технології фари Enyaq Vi мають більш динамічну форму, ніж фари традиційних кросоверів Scala і Kamiq, в конструкції впроваджені «додаткові кристалічні елементи».

 

«У Enyaq iV ми продовжуємо цю тенденцію і доводимо до досконалості конкретні деталі, такі як нові акуратно промальовані денні ходові вогні та нова шестикутна форма основних світлодіодних модулів. Нові фари і задні ліхтарі ще більше підсилюють інноваційний характер нового Enyaq iV», – каже Невржела.

Водночас керівник відділу з розробки екстер’єрів Карл Нойхольд додав, що Enyaq iV має пропорції, які «відрізняються від попередніх моделей SUV» марки. Скорочена передня частина автомобіля і довгий дах «створюють дуже динамічний зовнішній вигляд і перетворюють його на «космічний шатл». Це позитивно вплинуло і на обтічність машини: коефіцієнт аеродинамічного опору Enyaq iV становить також 0,27 cX.

Відомо також, що центральний екран мультимедійної системи Enyaq iV має діагональ 13 дюймів, обсяг багажника досягає 585 літрів.

Enyaq iV запропонує на вибір п’ять варіантів потужності, три акумулятори різної ємності, задній або повний привід на вибір. У топ-версії кросовер будуть оснащувати батареєю ємністю 82 кВтгод, завдяки якій електрокрос зможе проїжджати на одному заряді 500 км.

Прем’єра Enyaq iV відбудеться 1 вересня.