Компанія Skoda опублікувала ескізи  концепту Vision E – купеобразного кросовера на електричній тязі. Його прем’єра відбудеться наступного місяця на автосалоні в Шанхаї.

Габарити Skoda Vision E – 4,64×1,91×1,55м, розмір колісної бази – 2,85 м. Концепт побудований на «фольксвагенівскій» модульній платформі MEB, вже знайомою нам за серією прототипів бренду Volkswagen. Кожна вісь тут обертається окремим електромотором, привід може бути і переднім, і заднім, і повним. Сукупна віддача системи – 225 кіловат (306 л.с.), запас ходу на електротязі – до 500 км. Батарея якої місткості забезпечує таку дальність пробігу – не повідомляється. Максимальна швидкість – 180 км/год.

scc8ckoda-vision-e-2

Окрім «зеленої» силової установки, Skoda Vision E може похвалитися автопілотом третього покоління. Це означає, що крос-купе може самостійно переміщатися в пробках і на заміських трасах, утримувати задану смугу руху, здійснювати обгін, самостійно знаходити парковочні місця, займати і покидати їх.

Skoda  Vision E – не просто ефектний концепт: ця машина анонсує п’ять серійних електромобілів для різних сегментів ринку, які будуть випущені до 2025 року. Перший представник цього сімейства дебютує в 2020 році, а роком раніше Skoda виведе на ринок свій перший плагін-гібрид –  ним стане флагманський Superb.

Via: Electrek