Напередодні Шанхайського автосалону компанія Skoda представила електричний прототип Vision E.

u2wyrc0by3s9

Концептуальне Skoda Vision E крос-купе побудоване на «фольксвагенівсікій» платформі MEB, розробленій спеціально для майбутніх серійних електрокарів концерну VW. Довжина машини дорівнює 4 645 мм, ширина – 1 917 мм, висота – 1 550 мм,  розмір колісної бази складає 2 850 мм. Новинка отримала унікальну світлодіодну оптику, яка своїм малюнком, за задумом чехів, повинна викликати асоціації зі знаменитим богемським кришталем.

nsuyowobkkt6

У салоні Skoda Vision E відсутній центральний тунель. На передній панелі встановлено три дисплеї – по одному для водія і пасажира, третій розташований посередині. У спинки передніх сидінь також вбудовані екрани. Крісла можуть обертатися на 20 градусів, причому вони самі «оживають», коли відкриваються двері автомобіля – крісла розгортаються, щоб забезпечити зручну посадку. У кожних дверях є безпровідна зарядка для гаджета.

104992sko_vision_e_interior_1_06042017fa

Концепт Skoda Vision E оснащений двома електромоторами (по одному на кожній осі), сумарна віддача крос-купе дорівнює 225 кВт (306 к.с.), максимальна швидкість – 180 км/год. За даними виробника, запас ходу на повній зарядці складе близько 500 км.

skoda-1

Окрім того, Skoda Vision E має функції безпілотного управління, відповідні, так званому, третьому класу автономності. Зокрема, кросовер може сам рухатися в дорожніх заторах, перемикатися в режим автопілота на магістралях, здійснювати обгони та ухилятися від зіткнень.

104992sko_vision_e_interior_2_06042017fa

Публічна прем’єра Skoda Vision E відбудеться 19 квітня на Шанхайському мотор-шоу. На даний момент немає інформації про те, чи стане Vision E серійним. При цьому раніше в Skoda заявили, що перший товарний повністю електричний автомобіль бренду дебютує в 2020 році.

Via: AutoExpress