До 2025 року компанія Skoda планує випустити п’ять серійних електрокарів, одним з яких буде спортивна модель в кузові купе. Про це в інтерв’ю видання Auto Express повідомив Крістіан Штрубе, відповідальний за технічний розвиток Skoda.

За словами топ-менеджера, електричний спорткар Skoda буде ідеологічним наступником задньопривідного купе з 1970-х – Skoda 110 R.

Коли з’явиться спадкоємець «сто десятого» Штрубе не сказав, але можна зробити точний прогноз – відносно нескоро. У 2019 році Шкода випустить електроверсію Citigo, в 2020-му повинен дебютувати кросовер на «батарейках». Передбачається, що до спорткара чехи доберуться ближче до 2025 року.

Новинка буде створена, як і усі EV-моделі концерну Volkswagen, на модульній платформі MEB, яка також лежить в основі концепту Skoda Vision E, обладнаного парою електромоторів на передній і задній осях сумарною потужністю 306 к.с.

Модульність архітектури дозволяє вилучити двигун спереду і отримати задньопривідний автомобіль без особливих проблем, що і потрібне у випадку із спорткаром. Ймовірно, повний привід у машини буде опційно. Що стосується «далекобійності», залежно від колісної формули вона може скласти від 400 до 600 км.

Via: AutoExpress